Açığız!
09:00 - 18:00 H. içi
Bize ulaşın?
0 216 371 23 88

Whats-App : 0545 286 81 88

CARETECH BİLGİSAYAR VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ

Biz Kimiz?

Türkiye de hızla gelişen bilişim sektöründe tecrübeli ve dinamik kadrosu ile  sektörde aranan firmalar arasında yer almayı kendisine ilke edinmiş CARETECH BİLGİSAYAR VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ 2009 yılında kurulmuştur.

Sektörde 2003 yılından başlayan çalışma hayatımız ACER, DELL Markalarının Yetkili servisinde çalışmış bireylerin kaliteli hizmeti sizlerle paylaşma isteğiyle yola çıkılmıştır. 

CARETECH müşterinin ihtiyaçlarına karşı pozisyon alma refleksi ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla, Türkiye’nin dört bir yanındaki hizmet merkezleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır. Bununla birlikte, sahip olduğu kurumsal yetkinliklerini ve yaratıcılığını, dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ve sağlayıcıları ile kurduğu stratejik ortaklıklarla birleştirmekte, kalıcı işbirliklerine ve başarılara imza atmaktadır.

CARETECH, Türkiye’nin değişim ve gelişimine fayda sağlamanın yanı sıra, iş ortakları ile tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir teknoloji firması olma hedefiyle çalışmalarına devam edecektir.

Yenilikçi, Kaliteli, Hızlı Çözüm Noktası olmak için çalışıyoruz.

Notebook, MacBook, Tablet, Ipad, Telefonunuz arızalandı mı ?

Markası ne olursa olsun, tüm teknoloji ürünlerinizin onarım ve yedek parçaları için biz buradayız.

WHATS-UPP : 0545 286 81 88

X